Spoľahlivé a bezpečné vozidlá AUSTRIA & EU TRAVEL pre pohodlnú a plynulú prepravu do Rakúska, Nemecka i Švajčiarska.

KVALITNÉ VOZIDLÁ PRE KOMFORT

Pohodlné vozidlá pre pohodlnú prepravu

auto
  • neustále skvalitňujeme náš vozový park.
  • za prioritu si kladieme nové a pohodlné vozidlá.
  • pre väčší komfort a flexibilitu prepravy 7-miestne verzie vozidiel obsadzujeme maximálne 4 cestujúcimi.
  • kvôli bezpečnosti a plynulosti prepravy jazdíme s organizovanými prestupmi

Naša prepravná spoločnosť vznikla ako reakcia na nové, zákonom dané pravidlá týkajúce sa prepravy osôb.

vozidlo

Nakoľko si ako jedna z mála prepravných spoločností zakladáme na legálnosti poskytovaných služieb, máme s každým šoférom, podpísanú pracovnú zmluvu, ktorú Vám je na požiadanie povinný dať k nahliadnutiu.

Samozrejmosťou sú potvrdenia o platbe, ktoré si môžete dať do daňového priznania bez toho, aby ste riskovali ich neplatnosť.
Vážime si prejavenú dôveru klientov. K našim zásadám patrí spoľahlivosť, zodpovednosť, férový prístup a rozumné ceny. Samozrejmá je taktiež výborná znalosť cestných predpisov a skúsení vodiči.

Disponujú potrebnými prehliadkami (STK, emisná kontrola atď.). Samozrejmá je klimatizácia, pohodlné sedadlá a kvalitné pneumatiky garantujúce vysokú jazdnú stabilitu na každom type vozovky. Ich typ (letné/zimné) je prispôsobený stavu vozovky i poveternostným podmienkam.
Na stránke nie sú zobrazené všetky naše vozidlá, nakoľko počet áut je flexibilný. Na cesty totiž posielame stále toľko vozidiel, koľko je potrebných, pretože našim cieľom je prepraviť každého klienta, ktorý sa rozhodne naše služby využiť.

Naše vozidlá sú spoľahlivé a bezpečné.

auto prepravná spoločnosť