Preprava s AUSTRIA & EU TRAVEL – skúsení šoféri, pohodlné vozidlá a rozumné ceny. Odvoz do/z Nemecka, Rakúska a Švajčiarska.

PREPRAVA RÝCHLO A BEZPEČNE

Preprava v réžii skúsených profesionálov

auto

Pohodlná, bezpečná a flexibilná preprava – takto znie ponuka našej spoločnosti. V oblasti prepravy osôb pôsobíme už dlhší čas. Našou snahou je neustále skvalitňovať  poskytované služby a uspokojiť požiadavky aj toho najnáročnejšieho spolucestujúceho. Mimoriadne si vážime prejavenú dôveru klientov, a preto je našou prioritou preprava s dôrazom na maximálny komfort počas cestovania. Autodoprava s nami je vždy príjemnou cestovateľskou miniepizódou, ktorú si vychutnáva každý cestujúci. A to nás veľmi teší.

Bezpečnosť počas prepravy na prvom mieste. Naša preprava zahŕňa dlhé trasy naprieč celým Slovenskom a následne pokračujeme do Rakúska, Nemecka alebo Švajčiarska.

preprava osôb

Vzhľadom na stovky prejdených kilometrov je bezpečnosť nevyhnutnosťou, ktorú kladieme na prvé miesto. Preto sú na každé vozidlo dvaja skúsení a oddýchnutí vodiči, ktorí sa počas jazdy vystriedajú za volantom.

Ak k tomu pridáte bezpečnostné prvky vo vozidle (pásy, airbagy), ohľaduplné profesionálne šoférovanie a pravidelné servisovanie nášho vozového parku, tak je zrejmé, že bezpečná osobná preprava je v našej firme braná mimoriadne vážne. Pohotoví pracovníci na našom dispečingu sú pripravení okamžite riešiť prípadné ťažkosti počas cesty a šoférov pravidelne informujú o aktuálnom dianí na cestách – dopravná nehoda, padnutý strom na diaľnici, kolóna, pobehujúca divá zver a pod. Cieľom je preprava osôb bez zbytočného meškania. Vždy sa usilujeme, aby ste na zvolenú adresu prišli čo najrýchlejšie.

Zakladáme si na kvalitných službách za rozumnú cenu, ktorej výška je individuálna v závislosti od miesta vyzdvihnutia a cieľovej adresy. Chceme byť vaším spoľahlivým partnerom na cestách, bez ohľadu na to, či idete do zahraničia pracovne alebo súkromne.

Pre čo najpohodlnejšie objednanie našich služieb odporúčame vyplnenie online formulára, pričom je potrebné uviesť dátum, kontaktné údaje, adresu, odkiaľ cestujete, ako aj adresu, kam cestujete. Nenechávajte svoju cestu na poslednú chvíľu a zarezervujte si miesto včas. Naša prepravná spoločnosť garantuje legálnosť poskytovaných služieb. Všetci vodiči sú našimi zamestnancami a samozrejmosťou je doklad o platbe za cestu. Sme držiteľmi potrebných povolení, ktoré si vyžaduje preprava osôb.
Pohodlná a bezproblémová preprava do Švajčiarska, Nemecka i Rakúska? Už teraz sa tešíme na spoločnú cestu.

Komfortná preprava za výbornú cenu. Preprava s AUSTRIA & EU TRAVEL sa vyplatí.

vozidlo autoprepravy