Bezpečná, rýchla a spoľahlivá preprava osôb do zahraničia

PREPRAVA RÝCHLO A BEZPEČNE

Komfortná preprava osôb do Rakúska, Nemecka a Švajčiarska. Potrebujete vycestovať do zahraničia za prácou alebo na výlet?

auto

Naša preprava osôb je zárukou pohodlia, rýchlosti a bezpečnosti. Dajte zbohom zdĺhavému a nudnému cestovaniu autobusom, vlakom alebo autom. Užívajte si prekrásne výhľady z okna a spoznávajte krásy krajiny z komfortného sedadla. Naša prepravná spoločnosť vás bezpečne odvezie z bodu A do bodu B na adresu, kam máte namierené. V našej réžii je zabezpečená preprava osôb do Švajčiarska, Rakúska a Nemecka. Či sa chystáte na pracovný turnus alebo za dobrodružným spoznávaním prírodných či historických krás, radi sa staneme vaším spoľahlivým odvozom. Naša osobná preprava je vám k dispozícii. Stačí nás kontaktovať.

Preprava osôb s dôrazom na komfort cestujúcich
Cestujte bezpečne, lacnejšie, bez zbytočných obmedzení či strachu z toho, že netrafíte do cieľa – cestujte s AUSTRIA & EU TRAVEL.

autopreprava osôb

Naša preprava osôb prebieha výlučne pod taktovkou skúsených šoférov, ktorí už majú odjazdených mnoho kilometrov a bohaté znalosti v oblasti medzinárodnej dopravy.

Našou prioritou je bezpečná preprava, autodoprava, maximálna spokojnosť a cestovný komfort zákazníkov, preto neustále vylepšujeme poskytované služby. Prísne dbáme nielen na výber prvotriednych šoférov, ale aj bezpečných vozidiel, ktoré spríjemnia niekoľkohodinové cestovanie.

Samozrejmosťou sú prestávky na toaletu, občerstvenie alebo (obrazne povedané) natiahnutie svalov miniprechádzkou v okolí benzínky či odpočívadla. Priebeh cesty je v maximálne možnej miere prispôsobený individuálnym požiadavkám posádky.

Každý vodič, ktorý je u nás zamestnaný, pracuje na základe pracovnej zmluvy. V prípade záujmu je ju povinný bezodkladne dať k nahliadnutiu členom posádky.

Po úhrade cestovného poplatku, ktorý vám vyrátame na mieru v závislosti od dĺžky trasy a ostatných faktorov, vám vystavíme potvrdenie o platbe. Cestujte aj vy moderne, pohodlne, bezpečne, bez zbytočných obmedzení či únavných prestupov. Keďže naši šoféri dokonale ovládajú jednotlivé trasy, nehrozí žiadne blúdenie po neznámych uličkách či cestách. Okamžite reagujú na aktuálnu situáciu na vozovke a prípadné problémy okamžite riešia s našimi odborníkmi na dispečingu. 

Prepravná spoločnosť AUSTRIA & EU TRAVEL vás do cieľa odvezie bezpečne, komfortne a rýchlo. Presvedčte sa aj vy a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Žiadni čierni pasažieri pri preprave osôb. Preprava osôb
je realizovaná v súlade so všetkými predpismi, zákonmi a nariadeniami.

preprava osôb