Osobná preprava s AUSTRIA & EU TRAVEL: Nemecko, Švajčiarsko a Rakúsko. Super ceny. Pondelok – sobota. Aj cez štátne sviatky.

PREPRAVA RÝCHLO A BEZPEČNE

Už roky je osobná preprava medzi Slovenskom a Rakúskom/Nemeckom/Švajčiarskom hlavnou činnosťou AUSTRIA & EU TRAVEL.

auto

Naša prepravná spoločnosť bezpečne odviezla do cieľa tisícky ľudí – na brigády, do práce, na zahraničné služobné cesty, študijné pobyty, školenia alebo na výlety i návštevy príbuzných a známych v cudzine. Postaráme sa aj o vašu včasnú a bezpečnú cestu.

Preprava osôb v našej réžii je založená na korektnom a profesionálnom prístupe, cestovnom komforte posádky a bezpečnej preprave – s dôrazom na rýchle cestovanie, ale pri dodržaní pravidiel cestnej premávky. Práva a povinnosti dopravcu aj cestujúcich sú uvedené v našom prepravnom poriadku. Máme všetky potrebné dokumenty a oprávnenia na výkon činnosti.

Nadštandardný komfort osobnej prepravy je pre nás samozrejmosť. Osobná preprava s AUSTRIA & EU TRAVEL je mimoriadne pohodlná.

preprava osôb

Špecializujeme sa najmä na klientov, ktorí sa potrebujú dostať z adresy na adresu (z domu do zahraničia a naopak) – avšak nechcú cestovať dlho, s mnohými prestupmi či zastávkami. Preprava osôb do Švajčiarska, Rakúska a Nemecka je realizovaná od pondelka do soboty, štátne sviatky nevynímajúc. Komfortná preprava je zaistená nielen vodičmi s bohatými skúsenosťami, ale aj spoľahlivými a pravidelne servisovanými vozidlami.

Naša autodoprava prísne zakazuje fajčiť v aute, znečisťovať či poškodzovať interiér auta, vyhadzovať z auta odpadky, byť vulgárny, fyzicky napadnúť posádku, hlučno sa správať či inak znepríjemňovať cestu spolucestujúcim i šoférovi. V pravidelných intervaloch vodič odstaví vozidlo na vhodnom mieste (benzínová pumpa, odpočívadlo a pod.), aby ste si mohli odskočiť na toaletu, kúpiť občerstvenie, zafajčiť a pod.

Ide o najrýchlejší spôsob objednania (rezervácie) cesty. V prípade potreby dávame do pozornosti aj náš dispečing, kde vám kolegovia radi zodpovedajú na všetky vaše otázky (preprava osôb, ceny, nástupné miesta a i.).

Ak máte špecifické požiadavky na dopravu (preprava s domácim miláčikom, väčšie množstvo batožiny a pod.), je potrebné vopred nás informovať, aby sme zaistili komfortné prostredie pre vás aj ostatných členov posádky.

Vždy vám oznámime predpokladaný čas pristavenia nášho vozidla. Prosíme vás o čo najmenšie zdržiavanie pri nástupe.
Tešíme sa na spoločné cestovanie.

Osobná preprava – čo robiť pred nástupom na cestu. Osobná preprava s AUSTRIA & EU TRAVEL je založená na vyplnení objednávkového formulára s vašimi kontaktnými údajmi a uvedením nástupnej aj výstupnej adresy.

autopreprava