Ak autopreprava do zahraničia, tak so skúsenými profesionálmi

PREPRAVA RÝCHLO A BEZPEČNE

Autopreprava od AUSTRIA & EU TRAVEL – výhodné ceny, komfort a bezpečnosť, skúsení šoféri. Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko.

auto

Autopreprava AUSTRIA & EU TRAVEL je obľúbená komfortná a spoľahlivá osobná preprava medzi Slovenskom a po nemecky hovoriacimi krajinami – Rakúskom, Nemeckom a Švajčiarskom. Práve v týchto krajinách pracuje, študuje, resp. má rodinné či iné osobné väzby mnoho Slovákov. Keďže vieme, že každý sa chce do cieľa dostať čo najrýchlejšie, bez zbytočných obmedzení a zdržaní, dôsledne plánujeme každú jazdu.

A to nielen čo sa týka veľkosti vozidla a kufra, ale aj presnej trasy s minimálnymi odbočkami. Každopádne, nemusíte sa obávať – naši šoféri dodržiavajú pravidelnosť prestávok (toaleta, kúpa občerstvenia, fajčenie cigarety, v prípade dohody celej posádky aj nákupy a pod.). Promptne reagujú na aktuálnu situáciu v aute a v maximálne možnej miere sa usilujú vyhovieť všetkým cestujúcim – najmä čo sa týka teploty v aute, zastávok atď. S nami je preprava do a zo zahraničia príjemnou epizódou, počas ktorej je o vás dokonale postarané.

Autopreprava, pri ktorej nemusíte nič riešiť a vybavovať
Prečo je autopreprava s AUSTRIA & EU TRAVEL výborným riešením?

autopreprava

S požiadavkou na objednanie či rezerváciu dopravy nás môžete osloviť kedykoľvek počas dňa prostredníctvom online formulára. Do pozornosti dávame aj náš dispečing, ktorý sa usiluje prispôsobiť prepravu vašim požiadavkám a potrebám a zaistiť bezstarostný prevoz.

Preprava v našej réžii prebieha v súlade so všetkými legislatívnymi náležitosťami. S vodičmi spolupracujeme na základe pracovnej zmluvy, nechýbajú všetky potrebné povolenia na výkon činnosti aj poistenie. Naším cieľom je plynulá a včasná preprava osôb, s dôrazom na najlepšiu trasu. Vôbec sa nemusíte trápiť dopravou, parkovaním, poplatkami či cestovnými poriadkami danej krajiny – naši skúsení šoféri si poradia so všetkými náležitosťami.

Garantujeme čistotu interiéru a klimatizáciu priestoru celého auta – určite sa počas cesty nebudete hodiny mrznúť alebo sa (obrazne povedané) variť vo vlastnom pote.

Extrémne dbáme na to, aby sa každý člen posádky po celú dobu cesty cítil mimoriadne komfortne a bezpečne. Naša autopreprava si zakladá na výhodných cenách, ktoré vieme prispôsobiť každému rozpočtu.

Kontaktujte nás a presvedčte sa, že preprava osôb do Švajčiarska, Rakúska či Nemecka sa s AUSTRIA & EU TRAVEL naozaj vyplatí.

Výborné ceny autodopravy. Naša prepravná spoločnosť vás vyzdvihne na zvolenej adrese. Vodič vám otvorí dvere a pomôže s batožinou.

autodoprava