Prepravná spoločnosť – zaistíme váš bezpečný dojazd do cieľa

KVALITNÉ VOZIDLÁ PRE KOMFORT

Prepravná spoločnosť – komfortný a bezpečný odvoz do cieľa

auto

Prepravná spoločnosť AUSTRIA & EU TRAVEL – to je profesionalita, bezpečnosť, ústretovosť, flexibilita, diskrétnosť, spoľahlivosť a preprava vo vysokom kvalitatívnom štandarde. Ponúkame prepravu v niekoľkomiestnych vozidlách (v závislosti od počtu cestujúcich), ktoré majú dostatočný priestor pre pohodlné sedenie osôb, ako aj uloženie batožiny. Naša preprava osôb zahŕňa pravidelné jazdy do nemecky hovoriacich krajín: Rakúsko, časti Nemecka a Švajčiarska.

Zo Slovenska vás vyzdvihneme na vašej adrese, resp. vo vybranom meste

vozidlo prepravnej spoločnosti

(Medzilaborce, Snina, Košice, Prešov, Rožňava, Poprad, Rimavská Sobota, Ružomberok, Lučenec, Martin, Zvolen, Žilina, Žarnovica, Púchov, Nitra, Trenčín, Trnava, Skalica, Myjava, Štúrovo, Šahy, Veľký Krtíš, Prievidza, Topoľčany) a vysadíme vás priamo na určenej zahraničnej adrese. Nemusíte sa trápiť kúpou lístka na MHD či zháňaním taxi služby. Naša prepravná spoločnosť sa postará o váš bezpečný príchod do cieľového bodu.

Prepravná spoločnosť, ktorej záleží na vašom cestovateľskom pohodlí

Potrebujete odvoz do práce či na dovolenku? Alebo jednoducho cestujete za zábavou? Naša osobná preprava je vám k dispozícii. Jej pohodlie a bezpečnosť zaistia skúsení šoféri s niekoľkoročnou praxou v oblasti autodopravy.

Prepravná spoločnosť AUSTRIA & EU TRAVEL je tu pre tých, ktorí dávajú prednosť individuálnemu cestovateľskému programu, bez zbytočných prestupov či zdĺhavých čakaní na prípoj. Jednoducho nasadnete a veziete sa priamo do cieľa. Transport sa usilujeme v maximálnej možnej miere prispôsobiť individuálnym potrebám členov posádky.

Každý zákazník má možnosť nahliadnutia do dokladov vodiča (s každým šoférom máme podpísanú pracovnú zmluvu).

prepravná spoločnosť
auto

Pre našu prepravnú spoločnosť ste najdôležitejší vy

Naša autodoprava disponuje všetkými potrebnými dokladmi k vykonávaniu prepravnej činnosti. Samozrejmosťou sú bezpečné vozidlá, ktoré úspešne absolvovali predpísané prehliadky (STK, EK). Naši šoféri sú mimoriadne pozorní a ohľaduplní a plne rešpektujú vaše želanie, čo sa týka výberu hudby v rádiu, nastavenia teploty vo vozidle či zastavenia na benzínke, odpočívadle a podobnom mieste (po dohode posádky aj na nákupoch). Naša prepravná spoločnosť funguje počas pracovných dní, sobôt aj štátnych sviatkov.
Ak preprava do Švajčiarska, Nemecka či Rakúska, tak preprava s AUSTRIA & EU TRAVEL.