Preprava osôb do Rakúska z adresy na adresu

PREPRAVA RÝCHLO A BEZPEČNE

Komfortná preprava osôb do Nemecka, Rakúska či Švajčiarska. Potrebujete vycestovať do zahraničia za prácou alebo na výlet?

auto
Preprava osôb do Rakúska z adresy na adresu

Preprava osôb do Rakúska či Nemecka s dôrazom na zákaznícky servis na vysokej úrovni

Naša spoločnosť si zakladá na kvalitnom zákazníckom servise. Chceme, aby ste sa počas celej cesty cítili pohodlne a bezpečne. Naši pracovníci sú pripravení vám pomôcť s akýmikoľvek otázkami alebo požiadavkami, ktoré môžete mať pred cestou alebo počas nej. Sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Dodáme, že vždy plánujeme cestu na mieru, obzvlášť v prípade skupín. Pretože rozumieme, že každý klient má svoje individuálne požiadavky a preferencie. Či už potrebujete špeciálnu trasu vedúcu na konkrétne miesta, viac zastávok (napríklad sa chcete počas cesty zastaviť na pár minút pri nejakej pamiatke) alebo špecifický čas odchodu, prispôsobíme sa vašim potrebám. Stačí nás kontaktovať a dohodnúť si všetky detaily. Naša preprava osôb do Rakúska je pripravená vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám.

Objavujte krásy Rakúska s našou prepravou!

Rakúsko je krajina plná nádherných miest a bohatých kultúrnych zážitkov. Sme radi, že mnohí ju objavujú a spoznávajú aj vďaka  Či už navštívite historické mestá, malebné dedinky, nádherné prírodné scenérie alebo vaše kroky do Rakúska vedú z dôvodu pracovných príležitostí, návštevy príbuzných alebo štúdia, s nami sa tam dostanete pohodlne, rýchlo a bezpečne.

Preprava osôb do Rakúska z adresy na adresu

Najčastejšie otázky a odpovede

Ako často cestujete do Rakúska?

Prepravné dni sú od pondelka do soboty. A to vrátane štátnych sviatkov. Nejazdíme akurát v nedeľu.

Späť

Ako prebieha preprava osôb do Rakúska?

Podobne ako preprava osôb do Nemecka či Švajčiarska. Ozvite sa nám, aby sme si dohodli všetky potrebné detaily (termín, adresu vyzdvihnutia aj cieľovú adresu, počet cestujúcich). Dokonca môžete zabezpečiť aj cestu domov na Slovensku pre svoju kolegyňu, kolegu či známeho. V dohodnutý deň a čas vás vyzdvihne náš vodič.

Späť

Koľko stojí preprava osôb do Rakúska?

Cena za prepravu je vždy individuálna. Jej výška závidí od trasy (teda adresy vyzdvihnutia a cieľovej adresy), ako aj počtu cestujúcich. Ozvite sa nám a my vám radi pripravíme cenovú kalkuláciu. Vždy budete presne vedieť, koľko bude stáť vami požadovaná preprava osôb do Rakúska z adresy na adresu. Samozrejme, bez skrytých poplatkov.

Späť